říj10

Poděkování a slib voličům hnutí ANO 2011

Kategorie // Zajímavosti

Vision

Za hnutí ANO děkujeme všem, kteří přišli k volbám a volili jeho program nastartování dynamického rozvoje Dobříše. Získali jsme 3 mandáty, což je o jeden víc než v minulém volebním období, ale bohužel málo na to, abychom mohli prosadit celý náš program.

Slibujeme našim voličům, že i přes menší zastoupení v novém zastupitelstvu, než jsme si přáli, budeme prosazovat maximum z našich programových bodů. Konstruktivně podpoříme návrhy, které jsme neměli v programu nebo jsme měli jinou představu o jejich naplnění, pokud shledáme jejich prospěšnost pro dobříšské občany. Slibujeme, že budeme věcnými kritiky, budeme poukazovat na věci, které nebudeme považovat za správné a naše důvody budeme prezentovat veřejnosti.

Věříme, že i pro nové vedení města bude jediným kritériem prospěšnost a výhodnost pro obyvatele města a stylem jednání věcné posuzování všech návrhů bez rozdílu, kdo je přináší.

Přejeme vítězi voleb, hnutí PRO Dobříš, které vstupuje na dobříšskou scénu s nepopsaným listem papíru, aby naplnilo očekávání nejen svých voličů ale hlavně velké většiny všech dobříšáků.

Autor: Kandidáti a zastupitelé za hnutí ANO 2011 na Dobříši

Rychlé kontakty

Hnutí ANO Dobříš

Email:    info@anodobris.cz
Web:    www.anodobris.cz

Facebook